Akıllı Elektrik Kuyruk Kapısı Asansör Kolayca Kontrol etmek için gövde Takım Ile Toyota RAV4 için RAV-4 Uzaktan Kumanda elektrikli emme

₺1 725.17 ₺1 835.29
 • d289
 • Stokta var* bu gibi hiç deneyimi? tuttuğunuzda çok şey merkezi itibaren, hem eller bağlı, eller tarafından hala gövde açmak gerekir.
* eğer eşyalarını luggages getirmek için sizinle iş gezisi, ama havasında değil çünkü zahmetli çalışmasını gövde
* eğer gövde gelen şeyler almak, her zaman garip durum içinde sıkışmış olan veya çekin mümkün değil gibi gövde kapısı çünkü hiçbir sıkışmış kaçınarak mekanizması vardır ve ayrıca gövde kapısı yüksekliğini ayarlamak mümkün değil.
şimdi
gövde sorunu bize sorun kapalı atmak. Elektrik Kuyruk Kapısı Asansör sizin için tüm sorunları çözer, seyahatiniz kolay ve daha rahat olun.
> > Akıllı elektrik kuyruk kapısı asansör nedir
akıllı elektrikli araba modifikasyon kuyruk kapısı lift yeni bir dizi olduğunu akıllı sistem, sürücü kullanabilirsiniz uzaktan kumanda, basın üzerinde düğmeler of kuyruk kapısı veya sürücü odası onu kontrol etmek. besides, tutam önlemek akıllı işlevi vardır, bellek yüksekliği ve böylece. bu kullanıcı dostu, kullanışlı, ve akıllı, yapmak senin araba daha iyi.
1. Press açmak için uzaktan kumanda üzerindeki/kuyruk kapısı kapatmak bile, elleriniz meşgul, bunu kolayca.
2. hafif Bir dokunuş düğmesi kuyruk kapısı üzerinde, eğer ihtiyaç gibi bu yakın.
3. When ar in, sürücü koltuğu kontrol kuyruk kapısı kolayca için düğmeye basın.
4. While kuyruk kapısı kapatıyor, bir kez dokunmatik engelleri (insanlar veya şeyler), orada bu otomatik veya durdurma geri sıçrama olacaktır, böylece size zarar kaçınarak.
5. The kuyruk kapısı can bellek yüksekliği, kullanıcı bir seviyeye elinden kapısı çekin ulaşmak, böylece butonuna ardından uzun basın yüksekliği yerleşmiş. Next zaman, bunu açmak, bu kalmak set yüksekliği. So için kızlar asla korkuyor çok yüksek olacaktır eğer ulaşmak için. 6. When kapatmak veya kuyruk kapısı, ses ot alarm gönderir sürücü ve geri durum bilerek hasar veya güvenlik riskleri önlemek için. ürün Test Ve Doğrulama 1. Waterproof testi
standart IPX4 sıçramasına su testi, arabada direkleri yükleyin:
Test1: 5 dakika için su maruz;
testi 2: bunun üzerine sprey su tazyikli su Kullanın, iki kutuplu, her 10 dakika. sprey su hem yol 10 kez, su pro kontrol etmek. 2. Açık/Yakın kuyruk kapısı ömrü testi (normal sıcaklık)
normal sıcaklıkta, gücünü test etmek aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü veya değil, Test fazla 4000 kez.
her 1000 kez veya 6 saat, bir manuel veya otomatik kontrol çalıştırmak. 3. Test açık/yakın kuyruk kapısı ömrü testi (+ 60 derece)
* 60 derece sıcaklıkta, gücünü test etmek aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü veya değil.
* Test fazla 4000 kez. 4. Test açık/yakın kuyruk kapısı ömrü testi (-30 derece)
* At sıcaklığı-30 derece, gücünü Test Etmek aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü veya değil.
* Test fazla 4000 kez.
5. Gerçek araba çevreleyen testi (60 derece)
At sıcaklığı 60 derece, gücünü test etmek aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü veya değil. 6. Gerçek araba çevreleyen testi (-30 derece)
At sıcaklığı-30 derece, gücünü Test Etmek aç/kapat, hız adil olduğunu veya değil, herhangi bir gürültü veya değil. 7. Eğim testi
At 30 derece eğimi, gücünü Test Etmek aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü, deforme veya değil. 8. Yukarı veya aşağı, 30 derece eğim testi
At eğim 30 derece yukarı veya aşağı, test etmek gücü aç/kapat, hız adil veya değil, herhangi bir gürültü, deforme veya değil.
dikkat:
1 Bizim ürün iki düğme vardır kontrol kaldırma. tek yüklü olması gerekir konsolu ve diğeri kuyruk kapısı yüklü olması gerekmektedir. onlar otomatik kaldırma kontrol edebilirsiniz.
2 araç anahtar özel kuyruk kapısı yükselen kontrol için düğmeye vardır otomatik olarak (ama otomatik bırakarak kontrol edemez). bu tür fonksiyonu ile araba anahtarları, sen yükselen hem kontrol ve kuyruk kapısı bırakarak.
3 araç anahtar kuyruk kapısı yükselen otomatik kontrol edemez, eğer sadece iki düğmeler tarafından kontrol edebilirsiniz.
önlem:
eğer teyit edemez eğer bizim öğe senin araba uyar, pls almak dört bizim referans için fotoğraflar. (biz öneririz müşteri satın almadan önce bize fotoğraf göndermek.) 1. arabanın ön 2. arabanın arkasında 3. open gövde 4. the kutbunu gövde
> > bir ayak aktif özelliği (Opsiyonel)
akıllı güç kapısı asansör gelişimi içinde, insanlar üzerinde daha çeşitlendirme isteği ürün fonksiyonu ve kolaylık. onları karşılamak amacıyla, firmamız başarıyla tek ayak aktif özelliği geliştirdi ve yeni bir yol sağlamak açılış/kapanış gövde otomatik araba için sahipleri. (eklemek indüksiyon modülü) satın alma linki:


 • öğe Türü: Boot Flaps
 • ülke/bölge üretim: china
 • Model Yılı: 2015
 • değişimi parça numarası: 4532452
 • Model Adı: LE2800
 • Malzeme Türü: ABS+Metal
 • Marka Adı: LeeSpring
 • araç üzerinde yerleştirme: arka
 • Harici Test Sertifikasyon: CE
 • Ürün Yükseklik: 8.7inch
 • Ürün Uzunluk: 26.8inch
 • Özellikler: Smart Electric Tail Gate Lift Easily To Control Trunk
 • diğer parça numarası: 4325345
 • malzeme: steel
 • Ürün Genişlik: 8.7inch
 • Ürün Ağırlığı: 6
 • parça numarası: 2800

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 83cm x 21cm x 20cm (32.68in x 8.27in x 7.87in)

Etiketler: Ucuz Akıllı Elektrik Kuyruk Kapısı Asansör Kolayca Kontrol etmek için gövde Takım Ile Toyota RAV4 için RAV 4 Uzaktan Kumanda elektrikli emme, Yüksek Kalite Akıllı Elektrik Kuyruk Kapısı Asansör Kolayca Kontrol etmek için gövde Takım Ile Toyota RAV4 için RAV-4 Uzaktan Kumanda elektrikli emme, Çin Gövde Kapakları & Parçaları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler